Zátoka Caska - Zrce Beach

Region: 

V roce 361 postihlo celou oblast katastrofální zemětřesení. Římská Cissa buď zmizela v hlubinách země nebo její zbytky zalilo moře. Byla to jedna z největších přírodních katastrof v antické době v této části Evropy. V raném středověku, po příchodu Charvátů začala v bezprostřední blízkosti zničené Cissy vyrůstat slovanská osada Caska.

Caska se rozkládá na pobřeží pažské zátoky a je vzdálena od centra města Novalja cca 3,5 km. Před domy se nachází malebná pláž s molem - lze zakotvit loď. Pláž Caska (písek a oblázky) začíná 50 m od domu, bílá pláž Zrče (malé oblázky) 10 min. chůze podél pláže Caska. Rekreace je vhodná pro rodiny s dětmi, skupiny a ty, kteří chtějí mít soukromí. Ostrov Pag je ideální k projížďkám na kolech a k turistickým výletům v přístavních místech Mandre, Šimuni, Lun, Stara Novalja, Pag a ost.

NA PLÁŽ ZRČE - KDE PROBÍHAJÍ V SEZÓNĚ NEJVYHLÁŠENĚJŠÍ DISKOTÉKY JADRANU (AŽ DO RANNÍCH HODIN) - 15 min. chůze podél pláže Caska. DISKOTÉKY JSOU STÁLE VÍCE VYHLEDÁVÁNY MLADÝMI LIDMI ZE ŠIROKÉHO OKOLÍ A Z CELÉ EVROPY. Výhodou ubytování v zátoce Caska je přímá dostupnost diskotéky – pěšky.

Nabízíme ubytování v různých apartmánových domech

bližší informace získáte na : http://ck-prikryl-mraz.cz/novalja-caska-zrce/

Ubytování Zátoka Caska - Zrce Beach