Bungalow Club Village***

Lokalita: 
Slevy: 
- 20% při objednávce do 31.1.2018
- 15% při objednávce do 28.2.2018
- 10% při objednávce do 31.3.2018
- dítě do 5,99 let na 3 lůžku ZDARMA
- dítě do 11,99 let na 3 a 4 lůžku SLEVA 50%
- dospělá osoba na 3 a 4 lůžku SLEVA 30%
Příplatky: 
- FAMILY ROOM - 14€/os/den
- jednolůžkový pokoj +30%
Popis: 

Prázdninový komplex ideální pro rodiny s dětmi a klienty preferující bezprostřední blízkost moře je situovaný přímo u nádherné písečné pláže Cala d'Ambra, uprostřed typické středomořské vegetace. Centrum oblíbeného letoviska San Teodoro s množstvím služeb, zábavních i nákupních možností je vzdáleno pouhých 600 m. Celý areál je rozdělen na centrální část u moře, kde jsou soustředěny veškeré hlavní služby vč. potápěčského centra a na skupiny menších vilek s hotelovými pokoji. 
Vzdálenost od letiště v Olbii 30 km (40 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici v rámci klubové karty široké spektrum služeb (11.6.-10.9.2018) - recepce, směnárna, klimatizovaná restaurace s výhledem na moře, bar na pláži s velkou terasou sloužící ke slunění, dva bazény s výhledem na moře (pro dospělé a pro děti) s polohovacími křesílky, lehátky a slunečníky, obchůdek, na náměstíčku herna s TV, hotelová pláž s lehátky a slunečníky, amfiteátr s večerním animačním programem, sportoviště, hřiště pro děti, potápěčské centrum se soukromým molem, soukromé kryté parkoviště (nehlídané). 
Za poplatek hotel nabízí týdenní program různých výletů, hlídání dětí, potápění, půjčovnu potápěčské výzbroje, lodní výlety s průvodcem, masážní centrum.
Wi-Fi v hotelové hale zdarma vč. internet pointu na recepci.
Zvířata nejsou akceptována.

Stravování

All inclusive: snídaně, oběd a večeře podávané formou bufetu v restauraci s nádherným výhledem na moře. 
V ceně je také rozlévané místní víno, voda a nealkoholické nápoje z postmixu. Po skončení snídaní v restauraci je v plážovém baru nabízeno občerstvení až do 12:00 hodin (sladké pečivo, káva). Denně v čase 8:30-24:00 hodin je v plážovém baru nabídka nealkoholických nápojů a menších svačinek formou samoobsluhy - v ceně není zmrzlina, nápoje v lahvích a kavárna (káva v ceně pouze do 12:00 hodin v rámci snídaně).

Pro děti

Dětský bazén
Pro děti je připraven mini klub (5-9 let) a junior klub (9-13 let) - speciální program se školeným personálem, předem stanovené časy. Pro dětské hry je zde částečně zastíněné dětské hřiště a vyhrazené zelené plochy k venkovním hrám. Program je sportovní - kolektivní výuka tenisu, plavání a plážových sportů.
V restauraci mají děti z mini klubu vyhrazenou část s dohledem animátorů (na vyžádání, v ceně pobytu).
Babysitting na vyžádání, za poplatek.

Sport a animace

V rámci klubové karty (11.6.-10.9.2018):
2 bazény, víceúčelové tenisové a minifotbalové hřiště s umělým povrchem (večerní osvětlení za poplatek), 2 hřiště na kuželky/petang, stolní tenis, šipky, lukostřelba (pouze s instruktorem), plážový volejbal a fotbal, půjčovna horských kol a na pláži šlapadel, kánoí a surfů. Hotelový personál se stará o kompletní celodenní animační program: min. 4x týdně večerní představení v amfiteátru (11 muzikálů), živá hudba, divadlo, skupinovou výuku latinskoamerických tanců, večerní piano bar, kabaret, amimátoři dále pořádají skupinové kurzy tenisu, vodních sportů a plavání, cvičení (aerobic, aqua aerobic, step, spinning s výhledem na moře), různé turnaje a hry, zábavu na pláži, naučí Vás lukostřelbu a tanec. Animační programy fungují v závislosti na počasí a obsazenosti hotelu.

Za poplatek potápění a šnorchlování v potápěčském centru přímo v komplexu (možnost zkoušky potápění zdarma v bazénu), potápění ve chráněných lokalitách kolem ostrovů Tavolara a Molara, půjčovna potápěčského vybavení a lodní výlety s průvodcem.

Wellness & beauty

"Massage Corner" - masážní centrum nabízí relaxační, sportovní a shiatsu masáže a estetické služby (vše za poplatek).

Strava: 
All inclusive
Typy apartmánů: 

Hotel nabízí celkem 120 pokojů pro 2-4 osoby, umístěných převážně v přízemí. Všechny jsou vkusně zařízené se smyslem pro etnické prvky a design. Pokoje mají klimatizaci a minibar (kromě pok. Standard), TV, telefon (hovory zdarma v rámci EU), v koupelně je fén. Kromě pokojů Mini Superior disponují balkonem nebo zahrádkou/terasou se zahradním nábytkem. Samostatná lůžka a dětská postýlka na vyžádání. 

STANDARD 1/2+2: dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek (nebo dětských postýlek), balkon nebo zahrádka/terasa se zahradním nábytkem. Tyto pokoje nemají minibar a místo klimatizace je zde stropní či stojací ventilátor (klimatizace za příplatek na místě). Max. obsazenost 4 osoby;

SUPERIOR 1/2+2: pokoj stejný jako Standard vč. klimatizace a minibaru (konzumace za poplatek). Max. obsazenost 4 os.

MINI SUPERIOR 1/2: pokoj Superior s max obsazeností 2 os. + příp. dět.postýlka. Tyto pokoje nemají balkon ani terasu.

Na vyžádání pokoj FAMILY - rodinný: 2 propojené pokoje Superior se společnou koupelnou, dvorkem/zahrádkou. Min. obsazenost 3 plné ceny, max. 4 os.

Na vyžádání je k dispozici i jednolůžkový pokoj bez balkonu či terasy/zahrádky.

V hotelu jsou také 2 pokoje pro handicapované, jimž je uzpůsoben i celý areál, vyjma pláže se mohou všude dobře pohybovat. 


Vzdálenost od pláže: 
0 m
Informace o pláži: 
200 m široká písečná hotelová pláž Cala d'Ambra leží přímo u komplexu. V ceně 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj. V rámci animačního programu skupinová výuka vodních sportů - windsurfing, kanoe, aqua aerobic, šlapadla, plážový fotbal a plážový volejbal. Dále doporučujeme krásnou dlouhou bílou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře La Cinta, vzdálenou od hotelu cca 15 minut chůze.
ceny v € a Kč na vyžádání v CK
V ceně: 
ubytování, ALL INCLUSIV
Povinné poplatky na místě: 
Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.
K dokoupení: 
transfery
Vratná kauce: 
nevyžaduje se
Příjezd: 
kdykoli 15:00 - 22:00
Odjezd: 
do 11:00
Minimální počet nocí: 
1
Další informace: 

prodej trajektových lístků bez man. poplatku, letenky za poplatek 500,-Kč