ITÁLIE - LA “MOTOR VALLEY” Tour***

Lokalita: 
Příplatky: 
za jednolůžkový pokoj 3500,-Kč/osoba
Popis: 

1° DEN: Příjezd  ve večerních hodinách do Itálie, ubytování v hotelu 3***, uvítací večeře a nocleh. 

2° DEN: Snídaně a odjezd na “LAMBORGHINI DEN”. Tento den bude věnován legendární Boloňské automobilce Prima colazione e partenza per il “Lamborghini Day”! Questa giornata sarà infatti dedicata alla mitica casa automobilistica bolognese. Nejdříve navštívíme polyfunkční centrum Ferruccio Lamborgini, kde je zmapována celá historie až po současnost. (www.museolamborghini.it). Dále navštívíme výrobu Lamborghini s průvodcem. Oběd v místní restauraci. V odpoledních hodinách návrat do hotelu. Do večeře volný program. Večeře v hotelu, nocleh. 

3° DEN: Snídaně a odjezd do muzea automobilizmu Museo Stanguellini (www.stanguellini.it) Majitel je první výrobce závodních automobilů od Motor Valley a velký přítel Enza Ferrari. Dále navštívíme “ CHRÁM AUTA “ muzeumMaserati Panini.
V muzeu je jednou z nejkomplexnějších kolekcí ve světě Maserati. Kromě čtyřiceti vozů (nejen Maserati) můžete obdivovat asi třicet motocyklů (Ducati, Maserati, atd...). Dále se zde nachází kolekce kol a vojenských vozidel. (www.paninimotormuseum.it). Jako poslednízastávkou na této neuvěřitelné cestě dějinami auta bude soukromé muzeum "Righini". Nalezneme zde legendární 815 amnoho dalších. Bude následovat typický oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu. Odpoledne volno.
Večeře a nocleh v hotelu. 

4° DEN: Snídaně aodjezd na "Pagani a Ferrari den!"
Navštívíme malou výrobu Pagani auta, která vytvoří skutečná umělecká díla. Auta z této dílny vlastní  nejbohatší a nejmocnější lidé na světě: "Pagani Zonda!" Můžete obdivovat show room, která vypadá spíše jako butik, než výrobna automobilů. Poté sepřesuneme do Maranella, kde bude následovat prohlídka slavného muzea "Galleria Ferrari".
Prohlídka se bude zkládat ze tří různých sekcí. V první části sleduje historii společnosti, její hlavní modely aut a doklady všeho druhu. Druhá část Vás ponoří do světa formule jedna, třetí část výstavy je zaměřena na auta v Gran Turismo, jejich moderní technologický vývoj. Uvidítetam mnoho mechanických a elektrických vozidel, určený speciálně pro "závodní dráhu" a aerodynamický tunel. Dále navštívíme nádherný amfiteátr, určený pro krátkodobé výstavy, věnované konkrétním období v historii vzpínajícího se koně.
Za příplatek na vyžádání lze vyzkoušet skutečné Ferrari a Lamborghini (10 - 60 min. Od € 60.00 do € 600,00 za osobu).

Po prohlídce navštívíme výrobnu balsamického octu (Aceto Balsamico di Modena). Zde také proběhne oběd připravený z místních specialit. 

Odpoledne návrat do hotelu a volno.

Večeře a nocleh v hotelu. 

5° DEN: Snídaně. Tento den bude věnován ve světově proslulém Parmigiano Reggiano, a Prosciutto di Parma!
Navštívíte výrobnu a mléčnou farmu, kde produkují "Krále sýrů”. Na konci návštěvy jsou připravené malé ochutnávky. Poté se vydáme k návštěvě méně známé, ale stejně tak výborné společnosti: Dallara Automobili se specializuje na konstrukci a výrobu závodních vozů různých typů a komponenty s vysokým standartem kvality. Zakladatel, Gian Paolo Dallara, byl před založením vlastní značky předním návrhářem italských automobilů. Jméno Dallara je spojeno s mnoha úspěchy, jako je Indianapolis 500. V současné době firma také vyrábí vozy Formule Indy a 24 hodin Le Mans. Pracuje také s významnými společnostmi, jako je Honda, Alfa, Audi, Toyota, Bugatti. 

Dále bude následovat prohlídka a oběd ve výrobně salámů včetně světoznámé šunky” Prosciutto di Parma “.

Odpoledne návrat do hotelu a volno.

Večeře a nocleh v hotelu.

 

6° DEN: Snídaně. Po tolika autech, trochu relaxace s celým dnem volným k dispozici. Doporučujeme prohlídku historického centra města Parma a nákupní centrum: Bicester Village.

Večeře"Goodbye" do hotelu.

 

7° DEN: Snídaně, check-out a odjezd do ČR.

  

Strava: 
Vlastní strava
Typy apartmánů: 

dvoulůžkový pokoj v hotelu 3*


Vzdálenost od pláže: 
0 m
Informace o pláži: 
neleží u pláže
cena v € a Kč na vyžádání včetně termínů v CK
V ceně: 
6 nocí v hotelu 3*** polopenzi, prohlídky a vstupy, dle programu s českým delegátem, obědy včetně vody, vína, doprava autobusem.
Povinné poplatky na místě: 
nevyžadují se
Vratná kauce: 
nevyžaduje se
Minimální počet nocí: 
6
Další informace: 

Objevte zemi, kde se zrodily skutečné legenty automobilizmu: Ferrari, Lamborghini, Maserati a nejen ty....