ITÁLIE - Lido Adriano - Villaggio Long Beach Village****

Lokalita: 
Slevy: 
FIRST MINUTE:
10% pro rezervace v termínech do 23.6. a od 8.9. uskutečněné do 15.4.2018
Popis: 

Tento velice oblíbený komplex LONG BEACH VILLAGE s recepcí se nachází pouhých 50 m od moře v letovisku Lido Adriano. Byl postaven v roce 2005 a skládá se z 98 apartmánů pro 2-5 osob s klimatizací, kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, povlečením, ručníky. K dispozici jsou též společné pračky (zdarma)a WiFi. Přízemní apartmány mají předzahrádku, patrové mají balkóny. Součástí komplexu je bazén se solární terasou (v provozu od půlky května do 20. září) a dětské brouzdaliště. Slunečníky a lehátka jsou zde zdarma. Přímo před pláží je hřiště pro děti, kde si mohou zahrát basketbal, volejbal a stolní tenis. Pro děti je k dispozici i místnost, kde si mohou hrát.

Na pláži jsou klientům k dispozici slunečník + 2 lehátka na apartmán (zdarma) a 3 beach volejbalová hřiště (též zdarma). Klientům je k dispozici parkovací místo uvnitř komplexu. Povolena jsou malá domácí zvířata (za poplatek, na vyžádání). Komplex Long Beach je opravdovým rájem pro děti a skvělým odpočinkem pro dospělé. Naprosto ideální pro rodiny... Zde je možné si zarezervovat pobyt na jednotlivé dny, min. na 5 nocí s příjezdem a odjezdem jakýkoliv den v týdnu.


Vzdálenosti: K moři: 50 m, K restauraci: 100 m, K obchodu: 100 m
Jazyky hovořící v agentuře: čeština, angličtina, italština , ruština

NABÍDKA PRO SKUPINY S AEROBIKEM:

Plocha na cvičení: přímo v komplexu Long Beach Village u bazénu

Velikost plochy: cca 300 m2

Povrch: pevný, dlážděný

Vybavení: elektrická zásuvka

NABÍDKA STRAVOVÁNÍ:

Snídaně přimo v komplexu v restauračním sále u bazénu: 6 Eur/osoba (děti do 2 let zdarma, děti 3-12 let 4 Eur): káva, kapučíno, mléko, croissanty sladké a slané, cereálie, džusy, jogurty, sýry, salámy, dorty,...

Večeře v restauraci Le Vele (naproti komplexu): 11 Eur/osoba (děti do 2 let zdarma, děti 3-12 let 10 Eur): Těstoviny, masový vývar, kuřecí, telecí maso, klobásky, zelenina, různé přílohy, k pití v ceně voda. Od 18.30 hod. - 20.30 hod.

 

Strava: 
Vlastní strava
Typy apartmánů: 

Bilo 2/3: Složení: obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky - ložnice s manželským lůžkem - koupelna se sprchou a WC - balkon či zahrádkaPozor: max. pro 3 osoby!
Vybavení:  klimatizace • lednice s mrazákem • sporák • TV - TV/SAT • trezor • telefon
K dispozici: bazén (zdarma automaticky), parkovací místo - uvnitř komplexu (zdarma automaticky), připojení k internetu - WiFi (zdarma automaticky), prádelna (zdarma automaticky), solární terasa - včetně slunečníků a lehátek (zdarma automaticky), dětské hřiště (zdarma automaticky), recepce (zdarma automaticky), sál pro děti uvnitř komplexu - sál pro děti uvnitř komplexu (zdarma automaticky)Poloha:  přízemí či patro - Kapacita: 25 (Jedná se o počet apartmánů tohoto typu, které jsou pronajímány. Nemusí odpovídat aktuální disponibilitě.)Bilo 4: Složení:  obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky - ložnice s manželským lůžkem - koupelna se sprchou a WC - balkon či zahrádka
Vybavení:  TV - TV/SAT • klimatizace • lednice s mrazákem • sporák • trezor • telefon
K dispozici: parkovací místo - uvnitř komplexu (zdarma automaticky),    připojení k internetu - WiFi (zdarma automaticky),    solární terasa - včetně slunečníků a lehátek (zdarma automaticky),    sál pro děti uvnitř komplexu - sál pro děti uvnitř komplexu (zdarma automaticky),    bazén (zdarma automaticky),    prádelna (zdarma automaticky),    dětské hřiště (zdarma automaticky),    recepce (zdarma automaticky)Poloha:  přízemí či patro - Kapacita: 54 (Jedná se o počet apartmánů tohoto typu, které jsou pronajímány. Nemusí odpovídat aktuální disponibilitě.)Bilo 5: Složení:  obývací místnost s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky - ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem (v některých apartmánech je samostatné lůžko v obývací části) - koupelna se sprchou a WC - balkon či zahrádka
Vybavení:  TV - TV/SAT • klimatizace • lednice s mrazákem • sporák • trezor • telefon
K dispozici: parkovací místo - uvnitř komplexu (zdarma automaticky),    připojení k internetu - WiFi (zdarma automaticky),    solární terasa - včetně slunečníků a lehátek (zdarma automaticky),    sál pro děti uvnitř komplexu - sál pro děti uvnitř komplexu (zdarma automaticky),    bazén (zdarma automaticky),    prádelna (zdarma automaticky),    dětské hřiště (zdarma automaticky),    recepce (zdarma automaticky)Poloha:  přízemí či patro - Kapacita: 19 (Jedná se o počet apartmánů tohoto typu, které jsou pronajímány. Nemusí odpovídat aktuální disponibilitě.)


Vzdálenost od pláže: 
50 m
Informace o pláži: 
jemný, okrový písek, mírný vstup do moře
ceny na vyžádání
V ceně: 
pronájem apartmánu na 7 nocí, povlečení a ručníky, spotřeba vody, plynu, elektrické energie, plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka na apartmán (zdarma na vyžádání), závěrečný úklid - provádí klienti sami (či bude odečteno z kauce 30€, v případě, že klienti sami neuklidí nebo zanechají ap. v nepořádku)
Povinné poplatky na místě: 
pobytová taxa - 1 Eur za osobu/den, hradí se na místě, děti do 6 let zdarma
K dokoupení: 
zvířata 30 €/pobyt - povoleny pouze malé domácí rasy dětská postýlka 20 €/pobyt zapůjčení kola 5 €/den 2. set plážový servis 9 €/den
Vratná kauce: 
50€
Příjezd: 
kdykoli 14:00 - 19:00, je možné si zarezervovat pobyt na jednotlivé dny, min. na 5 nocí s příjezdem a odjezdem jakýkoliv den v týdnu.
Odjezd: 
do 10:00
Minimální počet nocí: 
5
Další informace: 

možnost objednat autobusovou dopravu z celé ČR